Oddział PTTK w Brzegu Dolnym zaprasza na wycieczkę:
Poznań i Rogalin
w dniu 8 października 2022 roku
W programie: zwiedzanie z przewodnikiem Rogalina i Poznania (Rynek, Stare Miasto, Ostrów Tumski i Dzielnica Cesarska), przerwa na obiad.
Koszt: 90 zł członkowie PTTK, dzieci młodzież ucząca się do 26 roku
           100 zł –
pozostałe osoby
Cena obejmuje: autobus, przewodnik, bilety wstępu do Rogalina i Katedry w Poznaniu
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WCZESNIEJSZEJ REZERWACJI OBIADU DWUDANIOWEGO W POZNANIU CENIE 35 ZŁ (ZAINTERESOWANI OBIADEM PROSZENI SĄ O DEKLAROWANIE SIĘ PODCZAS ZAPISÓW)
Wyjazd: godz. 6.45 z Brzegu Dolnego – Osiedle Fabryczne ul. Zwycięstwa 8
               godz. 6.50 Warzyń – Aleje Jerozolimskie/Słowackiego (przystanek PKS)
               godz. 7.00 z Wołowa ul. Panieńska (koło basenu)
Kierownik: Jan Chodorski tel. 690 643 732
Zapisy w czwartki w biurze Oddziału przy ul. Zwycięstwa 5 w Brzegu Dolnym w godz. dyżuru od 15.30 do 17.00 (telefon 71 319 79 27).
Członkowie PTTK są ubezpieczeni w ramach opłaconej składki, pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie.